Kundservice
Välkommen att kontakta oss när du fått en skada på bilen.
Här bredvid ser du vad du behöver göra för att anmäla skadan till ditt försäkringsbolag.

Ring någon av våra kontaktpersoner nedan eller till vår kundservice på 08-622 92 00.

Urban Magnusson
Tel: 08-622 92 50
urban@rmbilservice.se
Kai Auvinen
Tel: 08-622 92 51
kai@rmbilservice.se
Robert Persson
Tel: 08-622 92 53
robert@rmbilservice.se
Sandra Landgren
Tel: 08-622 92 57
sandra@rmbilservice.se

Niclas Lidwall
Tel: 08-622 92 31
niclas@rmbilservice.se
Thommy Eriksson
Tel: 08-622 92 54 thommy@rmbilservice.se
Peder Bryngelsson
Tel: 08-622 92 58
peder@rmbilservice.se
Leif Axelsson
Tel: 08-622 92 61
leif@rmbilservice.se





Evelina Axelsson
Tel: 08-622 92 62
evelina@rmbilservice.se
Caroline Knutsson
Tel: 08-6229259
caroline@rmbilservice.se
Jonas Hultgren
Tel: 08-6229291
jonas@rmbilservice.se
Rikard Sahlgren
Tel: 08-6229255
rikard@rmbilservice.se




Louise Rosell
Tel: 08-6229256
louise@rmbilservice.se
Tim Andersson
Tel: 08-6229241
tima@rmbilservice.se


RM Bilservice är auktoriserad, certifierad eller kontrakterad skadeverkstad för följande bilmärken. Mer om respektive bilmärke hittar du på deras webbplatser.